تماس با ما

واقعیت مجازی میهن متشکل از گروهی از فعالین حوزه واقعیت مجازی در ایران با بیش از 5 سال سابقه نامی آشنا در تامین، تولید، خدمات و مشاوره تجهیزات حوزه واقعیت مجازی میباشد

 • تلفن
  09900991973 ساعات کاری 9:00 - 22:00
 • آدرس استان: فارس، شهرستان : شیراز، بخش : مرکزی، شهر: شیراز، محله: راهنمایی، خیابان ساحلی شرقی، بلوار سلمان فارسی، پلاک: 0.0، مجتمع تجاری سلمان، طبقه: همکف، واحد: 11/1
 • تلفن
  07132232364 ساعات کاری 9:00-17:00
 • ایمیل پشتیبانی info@mihanvr.ir
تماس با ما

  لیست نمایندگی های واقعیت مجازی میهن با امکان خرید حضوری

  سوالات پرتکرار

  نحوه سفارش کالا در واقعیت مجازی میهن چگونه است؟

  سفارش کالا در واقعیت مجازی میهن هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " قوانین و مقررات " مراجعه کنید.

  آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

  بله، واقعیت مجازی میهن با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید، امکان خرید حضوری برای آن دسته از اقلامی که در انبار شیراز موجود باشد را فراهم نموده است. امان خرید حضوری در انبار های دیگر واقعیت مجازی میهن در سرتاسر ایران با هماهنگی قبلی نیز فراهم میباشد.

  پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

  برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.