سیاست مرجوعی و عودت

سیاست بازگشت

ما درک می کنیم که هر از گاهی ممکن است بخواهید محصولی را به ما بازگردانید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به بهترین شکل ممکن به شما کمک کنیم.
لطفا تمامی شرایط زیر را مطالعه فرمایید.
واقعیت مجازی میهن  این حق را برای خود محفوظ می دارد که درخواست بازگشت / بازپرداخت / تعویض را رد کند.
لطفاً ظرف 12 ساعت پس از دریافت سفارش، ادعای “اقلام آسیب دیده در هنگام تحویل” یا گم شدن اقلام خود را مطرح کنید.

آیا محصول من واجد شرایط بازگشت است؟

 

تمام محصولات فروخته شده در
واقعیت مجازی میهن در صورت مشکل فنی ، نقص کالا ، اشتباه در کالای ارسالی ،واجد شرایط بازگشت هستند، در صورتی که در صفحه سیاست مرجوعی و عودت و صفحه محصولات عیر قابل بازگشت خلاف آن ذکر نشده باشد به خاطر داشته باشید که کالاهای خاصی وجود دارد که به دلایل واضح مربوط به نوع محصول قابل بازگشت نیستند.  بنابراین از شما درخواست می شود قبل از بازگرداندن محصول با ما تماس بگیرید تا در صورت مشمول سیاست مرجوعی شما را راهنمایی کنیم.
اگر تصمیم به بازگشت خرید خود دارید، می توانید این کار را ظرف 12 ساعت پس از تحویل کالا مطابق با سیاست مرجوعی انجام دهیدشرایط زیر اعمال می شود:

 

سیاست بازگشت ما را در زیر بررسی کنید

  • اگر کالای شما واجد شرایط بازگرداندن باشد، می‌توانید درخواست بازگشت را از طریق راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما را ثبت کنید و هماهنگی لازم جهت بازگرداندن کالا با شما انجام می شود.
  • لطفا کالای برگشتی خود را در بسته بندی اصلی خود قرار دهید.
  • کالا باید با بسته بندی اصلی، مهر و موم شده و باز نشده مرجوع شود
  • لطفاً مطمئن شوید که برچسب ها حذف و کنده نشده اند.
  • بسته بندی و جعبه ها نباید آسیب دیده یا دستکاری شوند.
  • اگر از محصول استفاده شده باشد، یا جعبه اصلی محصول باز شده باشد، یا مهر و موم اصلی آن برداشته شده باشد، ما عودت را رد می کنیم و محصول را به شما برمی گردانیم مگر اینکه نقصی در ساخت وجود داشته باشد.
  • اگر محصول به دلیل ایراد ساخت کار نمی کند، جعبه اصلی، دفترچه راهنما و سایر لوازم جانبی نیز باید عودت داده شود.
  • پس از دریافت کالا، بسته به نتیجه تعیین شده توسط بخش کنترل کیفیت ما، کالای جایگزین برای خریدار ارسال می گردد در این مرحله خریدار حق کنسلی سفارش را از خود سلب می کند و طی پروسه زمانی اعلام شده از سمت واقعیت مجازی میهن کالای جایگزین در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت و تنها در صورتی که کالا مرجوعی توسط واقعیت مجازی میهن امکان تامین نباشد هزینه کالا مطابق با قوانین بازپرداخت به خریدار عودت داده می شود .

 

لغو یک سفارش

برای درخواست لغو سفارش، لطفاً از طریق تلفن، ایمیل یا از طریق صفحات رسانه های اجتماعی ما را مطلع کنید. اگر تصمیم به لغو سفارش دارید، لطفاً در اسرع وقت و “تا قبل از دریافت پیامک/ایمیل سفارش از سایت”  این کار را انجام دهید.
اگر می توانید دلیل لغو را به ما اطلاع دهید، ما خدمات خود را بهبود خواهیم داد.

 

بازپرداخت پرداخت

  • بازپرداخت ظرف 2 تا 4 روز کاری پس از بازگرداندن محصول، بازرسی و پذیرفته شدن برای بازگشت انجام می شود بازپرداخت فقط از طریق روش اصلی پرداخت انجام می شود یا ممکن است بازپرداخت به صورت اعتبار درفروشگاه صادر شود.