در ادامه شرح خواهیم داد که چرا باید راه اندازی غرفه یا کلاب واقعیت مجازی خود را به واقعیت مجازی میهن بسپارید

تنوع پکیج ها :

ما به شما حق انتخاب میدهیم . مشتریان ما از شهرهای گوناگونی ، برای مکان های متفاوتی و با میزان سرمایه اولیه متفاوتی به ما مراجعه می کنند که ما به آنها پکیج های مختلف با قیمت های گوناگون پیشنهاد می کنیم تا مشتری هایمان با گزینه های مختلفی روبرو شوند و با مشاوره ما نسبت شرایطی که دارند بهترین پکیج را برای خودشان انتخاب کنند. اینگونه است که مشتری های ما بهترین انتخاب را نسبت شرایطشان انتخاب می کنند.

حذف واسطه گری :

شما برای خرید میوه به بازارچه محلتان مراجعه می کنید و با قیمت های بالایی برای میوه ها روبرو می شوید. شما پی کش خودتان می گویید که چرا باغبانان قیمت ها را اینقدر بالا برده اند و چقدر زیاد سود می برند. اما اینگونه اندیشیدن در مورد درآمد باغبانان کاملا اشتباه است چرا که سود اصلی را واسطه های میان باغبان و بازار فروش است . هرچه واسطه های بین باغبان و بازارفروش بیشتر شود قیمت میوه ها بالاتر می رود. تجهیزات واقعیت مجازی نیز از این قائله مستثنی نیست . قیمت های مناسب ما به خاطر حذف واسطه های بین تولید کننده و مشتری است. ما تلاش کردیم تا با حذف واسطه گری تجهیزات را با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان و علاقه مندان به تکنولوژی واقعیت مجازی قرار دهیم.

تولید تجهیزات واقعیت مجازی :

در این چند سال حضور واقعیت مجازی میهن در عرصه تکنولوژی واقعیت مجازی شاهد قیمت های نجومی برای تجهیزات جانبی مورد نیاز این تکنولوژی بوده ایم . به عنوان مثال استند های واقعیت مجازی با قیمت های بالایی به فروش می رسید . ما این مشکل مشتری ها را درک کردیم و دست به تولید استند هایی با کیفیت مناسب با رعایت تمامی جوانب هیجانی و ایمنی استند های واقعیت مجازی کردیم که قیمت هایمان کاملا مناسب حال مشتریانمان است. ما برای ادامه مسیر تولید محصولات واقعیت مجازی نیاز به حمایت شما عزیزان داریم تا بتوانیم تجهیزات بیشتری را تولید و در اختیار مشتری های تکنولوژی واقعیت مجازی قرار دهیم.

آموزش و پشتیبانی رایگان :

شما مشتریان عزیز واقعیت مجازی میهن با خرید پکیج ها و محصولات ما مشمول پشتیبانی هایی از قبیل نصب و راه اندازی تجهیزات واقعیت مجازی ، کالیبره کردن عینک روی سیستم ، فیلم ها وبازی های مناسب هر عینک و آموزش نحوه کار با تجهیزات  واقعیت مجازی می شوید و در حین اجرای ایستگاه واقعیت مجازی در صورت بروز مشکل و سوال می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. روی کمک ما حساب کنید.

فروش تجهیزات دست دوم شما :

برخی از مشتری های ما پس از مدتی که از اجرای ایستگاه واقعیت مجازیشان می گذرد به دلایلی قصد فروش تجهیزاتشان را دارند اما فضایی مناسب برای فروش تجهیزات دست دومشان وجود ندارد. ما  برآن شدیم تا با بررسی کیفیت تجهیزات دست دوم واقعیت مجازی مشتری هایمان و قیمت گذاری معقول فضایی برای بازاریابی وفروش این تجهیزات ایجاد کنیم تا مشتری های ما برای تغییر شغلشان به مشکل برنخورند و بتوانند تجهیزاتشان را با قیمت مناسبی به فروش برسانند.

کیفیت فوق العاده پکیج ها :

اگر قصد راه اندازی ایستگاه واقعیت مجازی را دارید مراقب جنس های بی کیفیت و دست دوم باشید. برخی از فروشندگان تجهیزات واقعیت مجازی اجناس دست دوم و کارکرده را به عنوان نو به فروش می رسانند و امکان مشکل فنی وجود دارد. امکان بی کیفیت بودن و ضعیف بودن سیستم کامپیوتر نیز وجود دارد و باید از مناسب بودن سیستم کامپیوتری نیز اطمینان حاصل کرد.تیم واقعیت مجازی میهن با سابقه درخشان این اطمینان را به مشتریان می دهد که تجهیزات فروخته شده از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند.


مشاوره رایگان