سرمایه اولیه معقول

امروزه برای راه اندازی کسب و کار های آزاد هزینه های هنگفتی می شود که تضمینی بر سود دهی خیلی از این کسب و کار ها وجود ندارد. به عنوان مثال اگر بخواهیم یک بوتیک لباس فروشی راه اندازی کنیم یا کافه ای شیک افتتاح کنیم هزینه های سرسام آوری از قبیل دکوراسیون ، اجاره ، اجناس و تبلیغات محلی را باید متقبل شویم. حال اگر سرمایه را هم تامین کنیم و کسب و کار را راه بیاندازیم ترس ورشکستگی خواب را بر ما حرام می کند. حال ما به شما شغلی نوپا را پیشنهاد می کنیم که سرمایه اولیه اندکی نیاز دارد که در مقابل کسب و کار های دیگر ریسک کمتری دارد و آن راه اندازی کلاب یا غرفه واقعیت مجازی در شهر و منطقه خودتان است.  

بازگشت سریع سرمایه

قیمت هر سانس استفاده از تجهیزات واقعیت مجازی بسته به شهر و منطقه ای که ایستگاه راه اندازی شده است متفاوت است . بر اساس بررسی ای که تیم واقعیت مجازی میهن انجام داده است قیمت ها از 30 هزار تومان تا 100 هزار تومان مشاهده شده است که این تفاوت قیمت به خاطر نوع عینک مورد استفاده ، شهر و مکان راه اندازی ایستگاه است که در مکان های توریستی و مسافر خیز قیمت ها نجومی می شود. خوب حالا اگر ما کف قیمت ها را در نظر بگیریم و یک جمع و تفریق کنیم ، اگر در هر روز 30 نفر بازدید کننده داشته باشیم و قیمت بلیط را هم 40 هزار تومان در نظر بگیریم ماهیانه حدود 30 میلیون تومان درآمد دارد ، که بازگشت سرمایه را بسیار کوتاه می کند. چه شغلی سراغ دارید که بازگشت سرمایه ای به این صورت داشته باشد.

حداقل ضرر دهی

این روز ها کمتر شغلی پیدا می شود که اگر به مذاقمان خوش نیاید بدون ضررآنچنانی از دستش خلاص شویم . خیلی از شغل ها با تغیر کاربری محصولاتشان را زیر قیمت خرید می فروشند تا سریع شغل جدید را راه بیاندازند. اما کسب و کاری که ما به شما پیشنهاد میکنیم قصه اش متفاوت است. اگر شما ایستگاه واقعیت مجازی را راه اندازی کردید و بعد از مدتی متوجه شدید که این کار را دوست ندارید می توانید تمامی تجهیزاتتان را به کمک ما به راحتی و بدون دغدغه پیدا کردن مشتری با شبکه گسترده همکارانی که ما در سراسر ایران داریم به فروش برسانید و در کوتاهترین زمان ممکن با کمترین زیان سرمایه تان را بازمی گردانید. راه اندازی ایستگاه واقعیت مجازی تنها به اجاره مکان و خرید تجهیزات نیازمند است و شما با فروش کامل تجهیزاتتان دیگر نگرانی ای بابت تغییر شغلتان ندارید.

شیک و مدرن

عمر تکنولوژی واقعیت مجازی نه تنها در ایران بلکه در جهان نسبت به تکنولوژی های دیگر کوتاه است به اندازه ای که بیش از 70 درصد شهروندان در تهران، که برای اولین بار از این تکنولوژی استفاده کره اند، هنوز با واژه ی واقعیت مجازی نا آشنا هستند چه برسد به شهرهای دیگر کشور . شما اگر در شهر هایی به جز مراکز استان ها ، همین الان تصمیم بگیرید که ایستگاه واقعیت مجازی راه اندازی کنید ، به جرئت می توان گفت که احتمال اینکه نفراول باشید بیش از 50 درصد است و این موهبتی است که باید غنیمت بشمارید و اطلاعاتتان را در این مورد کامل کنید و تصمیمتان مبنی بر راه انداری ایستگاه را عملی کنید چرا که دیگران هم در تکاپوی راه اندازی کسب و کاری مدرن ، شیک و بی دغدغه هستند . حال هر کدام که اولین نفر در راه اندازی ایستگاه در شهرتان باشد شانس بیشتری در سود آوری دارید؛ پس فرصت را از دست ندهید.